ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5486398
nr 548 6398
1800-tal, 100x93
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:21:49
300 kr
350 kr
400 kr